Školení okrsku - dálková doprava vody

31. 10. 2010

Ve čtvrtek dne 28. října 2010 v 16 hodin se uskutečnilo na Okrouhlé školení velitelů a strojníků JSDH obcí okrsku Benešov. Teoretická a praktická odborná příprava byla určena pro velitele a strojníky zásahových jednotek hasičů obcí se zaměřením na procvičení radioprovozu a dálkové dopravy vody hadicovým vedením. Toto zaměstnání bylo v souladu s plánem práce schváleným výborem SDH obcí okrsku Benešov.   Školení se zúčastnily členové zásahových jednotek Okrouhlá, Suchý, Velenov, Ludíkov a Benešov. Na školení byla také pozvána  jednotka ze sousedního okrsku a to JSDH Vratíkov.

Teoretická příprava proběhla v hasičské klubovně, samotný praktický výcvik pak v okolí požární nádrže. Celkem se školení zúčastnilo na 40 hasičů se 7 hasičskými vozy.

Školení a připomínky k výcviku můžete psát do diskuze...