Jdi na obsah Jdi na menu

Stavba nové hasičské zbrojnice

5. 7. 2017

To, o čem se mnohým z nás ještě nedávno pouze snilo, se postupně stává skutečností. 
Mnoho z Vás, našich spoluobčanů si zajisté všimlo, že v naší obci postupně vyrůstá nová hasičská zbrojnice.
Celá novostavba vyjde přibližně na 9.300.000,- Kč. Z celkové částky však obec Okrouhlá zaplatí pouze 1/6. Polovinu nákladů se obci podařilo získat v rámci účelové investiční dotace od Ministerstva vnitra České republiky, 2/6 nákladů kofinancuje Jihomoravský kraj formou individuální dotace a na naší obec tedy zbývá již zmiňovaná 1/6. Stavba, pokud nenastanou nepředvídané komplikace, bude hotova na přelomu roků 2017 a 2018. Již nyní se této chvíle nemůžeme dočkat a proto se s Vámi zatím budeme o naši radost dělit průběžně doplňovanou fotogalerií.

 

Náhledy fotografií ze složky Stavba nové hasičské zbrojnice