Jdi na obsah Jdi na menu

Soutěž TFA Žďárná 2019

17. 6. 2019

Dne 15.6.2019 se uskutečnila soutěž TFA pořádaná sborem SDH Žďárná. Soutěž, která je sama o sobě velice náročná, byla letos mnohem náročnější díky počasí. Panovaly tropické teploty, které přesáhly 30 °C.

Soutěž byla vypsána pro čtyři kategorie tříčlenných družstev (mladší a starší hasiči, ženy a muži) a dvě kategorie jednotlivců (mladší a starší hasiči).

Soutěž zahájila střelba, po které následovalo překonání překážky a roztažení  hadic, dále bylo motání 2 ks hadic a odložení do boxu. Další částí soutěže byl běh tunelem s barelem a údery v hamerboxu. Vše uzavírala disciplína transport figuríny na danou vzdálenost do cíle.

Soutěže se zúčastnil pan Veselý a Mikulášek a získali 1. místo

 

Náhledy fotografií ze složky Soutěž TFA Žďárná 2019