Jdi na obsah Jdi na menu

Školení nových vedoucí proběhlo v Cetkovicích

19. 11. 2023

Školení nových vedoucí proběhlo v Cetkovicích

Třetí listopadový víkend pro naše nové vedoucí kolektivu mladých hasičů proběhl v duchu vícedenního školení. To se v letošním roce pro všechny nově začínající vedoucí z okresu Blanska konalo v obci Cetkovice. Z našeho SDH se zúčastnili Michal Štarman, Anna Minxová, Ivana a Milan Tlamkovi a Lubomír Celý. Školení se skládalo z praktických rad zkušených instruktorů, ale i pedagogických pracovníků a zdravotníků. Závěr školení byl zakončen ověřením získaných znalostí a to písemným testem, ústní zkouškou a praktickým přezkoušením. Součástí bloku vícedenního školení bylo také prodlužování odborných způsobilostí pro instruktory či vedoucí, kteří získali odbornost již v předešlých letech.

V letošním roce kroužek na Okrouhlé navštěvuje 15 dětí. Schůzky se konají zpravidla každé pondělí v 17:30 hodin. Nábor dětí stále probíhá. Více informací může poskytnout kterýkoli z vedoucích.

Vedoucí s kvalifikací II. stupně

vedouci.png

Jiří Veselý

Libuše Veselá

Vedoucí a instruktoři s kvalifikací III. stupně

minimum.png

Lubomír Celý

Anna Minxová

Michal Štarman

Ivana Tlamková

Milan Tlamka

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář