Jdi na obsah Jdi na menu

Nové vozidlo Mitsubishi L200

19. 10. 2023

Hasiči mají nové terénní vozidlo

V rámci plánované obměny zásahové techniky se podařilo obci získat bezúplatným převodem od Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje starší terénní vozidlo Mitsubishi L200. Toto vozidlo nahradilo starší technický automobil VW Transporter, který sloužil v naší jednotce několik let a který obec v současné době nabízí k prodeji.

Po drobných opravách, nástřiku podvozkové části a zabudování komunikačních prostředků a automatického dobíjení baterií je již vozidlo zařazeno ve výjezdu.

Nové vozidlo je vybaveno technickými prostředky pro poskytnutí první pomoci a záchranu osob pomocí AED, zdravotnickým batohem doplněným kyslíkovou terapií, transportními nosítky. Z dalších technických prostředků je třeba zmínit i motorovou pilu, ruční vyprošťovací nástroj a lanový naviják. Nedílnou součástí jsou i hasící přístroje a vzduchové dýchací přístroje pro prvotní požární zásah.

Věříme, že nám všem toto auto bude dobře sloužit.

img_20231013_151826.jpg

FOTOGALERIE SE PŘIPRAVUJE 

 

 

Náhledy fotografií ze složky VEA - L2Z Mitsubishi L200

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář